חיפשת חברת גינון לחברות ועסקים במרכז הארץ ?

מצאתם את החברה המובילה בפתרונות גינון לחברות, עסקים ומשרדים

פיתוח והקמת גינות

בין אם מדובר בגינה קיימת ובין אם מדובר בגינה חדשה, אנחנו נהיה איתכם החל משלב תכנון העבודה, העיצוב, פיתוח התשתיות בשטח, טיוב הקרקע, דרך מערכות השקייה, מדשאות, תאורה וצמחייה, עציצים, אדניות, בניית מסלעות, מדרכים, גדרות , כולל גם אפשרות לבניית אלמנטים של מים (בריכות דגים, מזרקות, מפלים)
ועד שירותי תחזוקה קבועים

אלמנטים ייחודיים

ההתמחות שלנו כוללת עבודות עם כל חומרים (כגון עץ, מתכת, אבן, זכוכית, מפרשי בד, ועוד). אדניות ועציצים איכותיים ודקורטיבים .
בין היתר, נוכל לבצע עבורכם פרקטים, פרגולות וגדרות, אנו משתמשים בחומרי הגלם המובחרים ביותר ומקפידים על ביצוע מדויק בהתאם להנחיות ולצרכי העסק

gag7
שירותי תחזוקה

בגמר ביצוע העבודות, אנו מבצעים תחזוקה של שטחי הגינון ופרטי העץ, וזאת כחלק מהאחריות שלנו על הביצוע למלוא שביעות רצונך.
בתום תקופת האחריות, תוצע לכם האפשרות לקבל את שירותי התחזוקה שלנו באופן שוטף.
נשמח ללוות אתכם במקצועיות ובאנושיות עוד שנים רבות

"הקו הירוק"
חברת גינון מתקדמת
לעיצוב והקמת גינות
בסביבות משרדי הייטק, מרכזים עסקיים
לחברות גדולות ופרטיות במרכז הארץ

אנחנו עובדים גם עם החברות הקבלניות המובילות במשק וביניהן, חברת א.דורי, י.בהרי ואפ"י בסביון.
מבצעים פרוייקטים עם מיטב האדריכלים בינהם: פיבקו, עודד חלף, אורלי שרם, עודד לביא, סרג' בן דוד,
עדי זכאי, נסטור, זלמן פרי, פרי דוידוביץ.

מוזמנים לקרוא המלצות:

כשאחוז הלקוחות המגיעים אלינו "מפה לאוזן", ריבוי הלקוחות החוזרים, הוותק של לקוחות המבקשים אותנו לפתרונות תחזוקה שוטפת (מספר שנים!) והתחלופה המעטה מדברים בעד עצמם.

עשיתם לי ירוק בעיניים

חזרו אליי

ספרו לנו קצת על הפרוייקט שלכם
ונשמח לתאם אצלכם ביקור עם הצעה מיוחדת  עוד קצת מהעבודות שכבר עשינו

  לחצו על כל אחת מהתמונות לצפייה בגודל מלא

  למה לבחור בנו?

  הצעת מחיר עם תוכנית רעיונית

  הצעת המחיר שלנו כוללת תוכנית רעיונית, במטרה להמחיש לך כיצד ייראה הפרויקט העתידי על כל מרכיביו, לתאם ציפיות ולבצע מראש שינויים, ככל שידרשו בתכנון, כך שהביצוע יעבור בצורה החלקה והמהירה ביותר, ללא "הפתעות" והוצאות מיותרות.

  התמחות מיוחדת בגינות גג

  במקביל, אנו מתמחים בפיתוח והקמת גינות גג (פנטהאוזים), תוך התחשבות במאפייני המבנה והגג, מאפייני הסביבה (פרטיות, רעש וכו') והצרכים שלך – הפונקציונאלים והויזואליים, עד ליצירת הרגשה ומראה של גינה מעוצבת כמו במגזינים

  ליווי מלא מהקמה ותחזוקה בהמשך

  איתנו, יש לך כתובת מקצועית אחת - אנחנו מבצעים את עבודות הבניה בעץ וגם את עבודות הגינון והתחזוקה שמתלוות אליהן, בהתאם לתכנון מראש. הדבר מאפשר לך קבלת תוצר מדויק, בהתאם לתכנון ולתקציב שהוגדר.

  אפשרות להדמיה ממוחשבת לפני ביצוע

  הדמיה ממוחשבת תאפשר לך לראות תמונה להמחשה של הגינה לפני תחילת הביצוע, תוך מגוון האלמנטים האופציונאליים שירכיבו אותה (תאורה, צמחיה, עבודות עץ, מים וכו'), כדי שתקבלו את הביצוע המדויק והנאמן ביותר לגינת החלומות שלכם.

  חברה פעילה משנת 1993

  הניסיון רב השנים שלנו כולל מגוון סוגי עבודות – פיתוח והקמת גינות גג, גינות קרקע בשטחים גדולים (דונמים) ובשטחים קטנים (עשרות מ"ר).הגמישות המחשבתית שלנו והכרת מגוון טכניקות הביצוע וחומרי הגלם השונים, מבטיחים איכות ביצוע ותוצאות מרהיבות, כמו גם חיסכון בעלויות עבורך.

  אדריכלים ממליצים!

  עשרות פרוייקטים בליווי מיטב האדריכלים בישראל בינהם: פיבקו, עודד חלף, אורלי שרם, עודד לביא, סרג' בן דוד, עדי זכאי, נסטור. זלמן פרי, פרי דוידוביץ ועוד!

  מי אנחנו?

  נעים מאוד, אני ניסן נכון– המייסד והבעלים של "הקו הירוק" חברת מומחים לגינון במרכז
  את "הקו הירוק" הקמתי בשנת 1994 במטרה לספק פתרון הוליסטי בכל הקשור לפיתוח והקמת גינות, אומנות בעץ והוספת אלמנטים ייחודיים לגינה,
  הכולל בנוסף שירותי תחזוקה שוטפת.
  כל זה בכדי שיהיה לכם ראש שקט לשבת בגינה וליהנות מהעבודה ומהחברים לעבודה.
  עם השנים צמחנו, וכיום "הקו הירוק" מורכב ממספר צוותים מקצועיים בעלי התמחויות שונות (עיצוב והקמת גינות/ אחזקה /בניית דק /עבודות גינון)
  ואני, כבעל העסק, מלווה באופן אישי בשטח את כל העבודות ומתאם מראש את הציפיות מול כל לקוח ולקוח. בצורה זו אני מוציא מהכוח אל הפועל ניסיון של למעלה מ-25 שנים. אשמח לעשות זאת גם עבורכם.

  רוצים פרטים נוספים?

  התקשרו