הדשא של השכן כבר לא ירוק יותר...

אז... מה אנחנו עושים?

תכנון ועיצוב של גגות ומרפסות שמש

הקמת גינה על הגג זו בהחלט משימה טכנית מורכבת .
מעבר לאדריכלות ולעיצוב של המרפסת ומעבר לכך שמדובר בתכנון גינה קטנה ישנם לא מעט מגבלות. כאן בא לידי ביטוי הניסיון של "הקו הירוק" – גינון ברמה אחרת. 
אנחנו נתגבר על המכשולים וניצור עבורכם גינה מעוצבת – את גינת המרפסת שעליה חלמת.

פרגולות הצללה

הגג הוא למעשה חלל נוסף של הדירה . קירוי שלו ישפר את החוויה שלכם.

הקו הירוק מציע מבחר פרגולות ועיצובים. 

אחזקה של גינות גג

אחזקה של גינת גג היא עניין מורכב. המערכות בגינת גג רבות ונדרשת שליטה בכולן. 

לאחר הקמת הגינה תוכלו להנות מאחזקה צמודה מקצועית ולהיות בראש שקט.

צור קשר

מוזמנים להשאיר את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם  עשיתם לי ירוק בעיניים

  חזרו אליי

  אנחנו עובדים עם החברות הקבלניות המובילות במשק וביניהן, חברת א.דורי, י.בהרי ואפ"י בסביון. מבצעים פרוייקטים עם מיטב האדריכלים בינהם: פיבקו, עודד חלף, אורלי שרם, עודד לביא, סרג' בן דוד, עדי זכאי, נסטור. זלמן פרי, פרי דוידוביץ כשאחוז הלקוחות המגיעים אלינו "מפה לאוזן", ריבוי הלקוחות החוזרים, הוותק של לקוחות התחזוקה (מספר שנים!) והתחלופה המעטה מדברים בעד עצמם. אתה מוזמן להתרשם בעצמך ממה שהלקוחות מספרים עלינו, כמו גם מפרויקטים שביצענו.

  מוזמנים לקרוא המלצות:

  קצת ממה שאנו עושים

  לחץ על אחת התמונות לצפייה בגודל מלא

  למה לבחור בנו?

  הצעת מחיר עם תוכנית רעיונית

  הצעת המחיר שלנו כוללת תוכנית רעיונית, במטרה להמחיש לך כיצד ייראה הפרויקט העתידי על כל מרכיביו, לתאם ציפיות ולבצע מראש שינויים, ככל שידרשו בתכנון, כך שהביצוע יעבור בצורה החלקה והמהירה ביותר, ללא "הפתעות" והוצאות מיותרות.

  התמחות מיוחדת בגינות גג

  במקביל, אנו מתמחים בפיתוח והקמת גינות גג (פנטאוהזים), תוך התחשבות במאפייני המבנה והגג, מאפייני הסביבה (פרטיות, רעש וכו') והצרכים שלך – הפונקציונאלים והן הויזואליים, עד ליצירת הרגשה ומראה של גינה בבית צמוד קרקע.

  ליווי מלא מהקמה ותחזוקה בהמשך

  איתנו, יש לך כתובת מקצועית אחת - אנחנו מבצעים את עבודות הבניה בעץ וגם את עבודות הגינון והתחזוקה שמתלוות אליהן, בהתאם לתכנון מראש. הדבר מאפשר לך קבלת תוצר מדויק, בהתאם לתכנון ולתקציב שהוגדר.

  אפשרות להדמיה ממוחשבת לפני ביצוע

  הדמיה ממוחשבת תאפשר לך לראות תמונה להמחשה של הגינה לפני תחילת הביצוע, תוך מגוון האלמנטים האופציונאליים שירכיבו אותה (תאורה, צמחיה, עבודות עץ וכו'), כדי שתקבל את הביצוע המדויק והנאמן ביותר לגינת החלומות שלך.

  חברה פעילה משנת 1993

  הניסיון רב השנים שלנו כולל מגוון סוגי עבודות – פיתוח והקמת גינות גג, גינות קרקע בשטחים גדולים (דונמים) ובשטחים קטנים (עשרות מ"ר). הגמישות המחשבתית שלנו והכרת מגוון טכניקות הביצוע וחומרי הגלם השונים, מבטיחים איכות ביצוע ותוצאות מרהיבות, כמו גם חיסכון בעלויות עבורך.

  אדריכלים ממליצים!

  עשרות פרוייקטים בליווי מיטב האדריכלים בישראל בינהם: פיבקו, עודד חלף, אורלי שרם, עודד לביא, סרג' בן דוד, עדי זכאי, נסטור. זלמן פרי, פרי דוידוביץ ועוד!

  מי אנחנו?

  נעים מאוד, אני ניסן נכון– המייסד והבעלים של "הקו הירוק".
  את "הקו הירוק" הקמתי בשנת 1994 במטרה לספק פתרון הוליסטי בכל הקשור לפיתוח והקמת גינות, אומנות בעץ ואלמנטים ייחודיים בגן, הכולל בנוסף תחזוקה שוטפת של כל הנ"ל, כדי שלך יהיה ראש שקט לשבת בגינה וליהנות עם המשפחה מכל הטוב הזה.
  עם השנים צמחנו, וכיום "הקו הירוק" מורכב ממספר צוותים מקצועיים בעלי התמחויות שונות (אחזקה /בניית דאק /עבודות גינון) ואני, כבעל העסק, מלווה באופן אישי בשטח את כל העבודות ומתאם מראש את הציפיות מול כל לקוח ולקוח. בצורה זו אני מוציא מהכוח אל הפועל ניסיון של למעלה מ-25 שנים. אשמח לעשות זאת גם עבורך.

  אני רוצה פרטים נוספים, חזרו אליי

  לפרטים נוספים התקשרו