הדשא של השכן כבר לא יהיה ירוק יותר...

ניתן קצת לתמונות לדבר

מה נוכל לבצע גם עבורכם?

תכנון ועיצוב גינות קרקע

אנחנו צוות הקו הירוק  נעצב עבורך את גינת החלומות שתמיד רצית. בין אם מדובר בגינה קטנה או גינה גדולה,  בעזרת עיצוב מדויק ואיכותי נגשים לך את החלום.

הקו הירוק גינון ברמה אחרת עיצוב גינה בהתאם לתקציב שלך.

תכנון ועיצוב של גגות ומרפסות שמש

גינה על הגג זו בהחלט משימה טכנית מורכבת .
מעבר לאדריכלות ולעיצוב של המרפסת ומעבר לכך שמדובר בתכנון גינה קטנה ישנם לא מעט מגבלות. כאן בא לידי ביטוי הניסיון של "הקו הירוק" – גינון ברמה אחרת.
אנחנו נתגבר על המורכבות  וניצור עבורכם את גינת המרפסת המעוצבת שעליה חלמתם.

אחזקה של גינות

הרבה גינות יפות שלא לומר גינות יוקרה נהרסות כיון שהגנן אינו מבין אדריכלות גינה אנחנו הקו הירוק גינון ברמה אחרת נטפל בגינה הביתית או בגינת גג עם הרבה אהבה וניסיון.

תנו לנו להפוך את הגינה שלכם למקור גאווה והנאה !!

עשינו לך ירוק בעיניים?

המספר שלנו

אנחנו עובדים עם החברות הקבלניות המובילות במשק וביניהן, חברת א.דורי, י.בהרי ואפ"י בסביון. מבצעים פרוייקטים עם מיטב האדריכלים בינהם: פיבקו, עודד חלף, אורלי שרם, עודד לביא, סרג' בן דוד, עדי זכאי, נסטור. זלמן פרי, פרי דוידוביץ.
אחוז הלקוחות המגיעים אלינו "מפה לאוזן", ריבוי הלקוחות החוזרים, הוותק שלנו מול לקוחות התחזוקה (מספר שנים) והתחלופה המעטה, כבר מדברים בעד עצמם!
אתם מוזמנים להתרשם מהפרוייקטים שביצענו וגם קצת ממה שלקוחותינו סיפרו עלינו:

מהפרוייקטים האחרונים

לחץ על כל אחת מהתמונות לצפייה בגודל מלא

למה לבחור בנו?

הצעת מחיר עם תוכנית רעיונית

הצעת המחיר שלנו כוללת תוכנית רעיונית, במטרה להמחיש לך כיצד ייראה הפרויקט העתידי על כל מרכיביו, לתאם ציפיות ולבצע מראש שינויים, ככל שידרשו בתכנון, כך שהביצוע יעבור בצורה החלקה והמהירה ביותר, ללא "הפתעות" והוצאות מיותרות.

התמחות מיוחדת בגינות גג

במקביל, אנו מתמחים בפיתוח והקמת גינות גג (פנטהאוזים), תוך התחשבות במאפייני המבנה והגג, מאפייני הסביבה (פרטיות, רעש וכו') והצרכים שלך – הפונקציונאלים והן הויזואליים, עד ליצירת הרגשה ומראה של גינה בבית צמוד קרקע.

ליווי מלא מהקמה ותחזוקה בהמשך

איתנו, יש לך כתובת מקצועית אחת - אנחנו מבצעים את עבודות הבניה בעץ וגם את עבודות הגינון והתחזוקה שמתלוות אליהן, בהתאם לתכנון מראש. הדבר מאפשר לך קבלת תוצר מדויק, בהתאם לתכנון ולתקציב שהוגדר.

אפשרות להדמיה ממוחשבת לפני ביצוע

הדמיה ממוחשבת תאפשר לך לראות תמונה להמחשה של הגינה לפני תחילת הביצוע, תוך מגוון האלמנטים האופציונאליים שירכיבו אותה (תאורה, צמחיה, עבודות עץ וכו'), כדי שתקבל את הביצוע המדויק והנאמן ביותר לגינת החלומות שלך.

חברה פעילה משנת 1993

הניסיון רב השנים שלנו כולל מגוון סוגי עבודות – פיתוח והקמת גינות גג, גינות קרקע בשטחים גדולים (דונמים) ובשטחים קטנים (עשרות מ"ר). הגמישות המחשבתית שלנו והכרת מגוון טכניקות הביצוע וחומרי הגלם השונים, מבטיחים איכות ביצוע ותוצאות מרהיבות, כמו גם חיסכון בעלויות עבורך.

אדריכלים ממליצים!

עשרות פרוייקטים בליווי מיטב האדריכלים בישראל ביניהם: פיבקו, עודד חלף, אורלי שרם, עודד לביא, סרג' בן דוד, עדי זכאי, נסטור. זלמן פרי, פרי דוידוביץ ועוד!

מי אנחנו?

נעים מאוד, אני ניסן נכון – המייסד והבעלים.
את "הקו הירוק" הקמתי בשנת 1994 במטרה לספק פתרון הוליסטי בכל הקשור לפיתוח והקמת גינות, אומנות בעץ ואלמנטים ייחודיים בגן, הכולל בנוסף תחזוקה שוטפת של כל הנ"ל, כדי שלך יהיה ראש שקט לשבת בגינה וליהנות עם המשפחה מכל הטוב הזה.
עם השנים צמחנו, וכיום "הקו הירוק" מורכב ממספר צוותים מקצועיים בעלי התמחויות שונות (אחזקה /בניית דקים /עבודות גינון) ואני, כבעל העסק, מלווה באופן אישי בשטח את כל העבודות ומתאם מראש את הציפיות מול כל לקוח ולקוח. 

בצורה זו אני מוציא מהכוח אל הפועל ניסיון של למעלה מ-25 שנים. אשמח לעשות זאת גם עבורך.

כדאי לכם לדבר איתנו

לפרטים נוספים התקשרו

מעדיפים להשאיר לנו פרטים? ונחזור אליכם בהקדם