הקו הירוק - עבודות גינות גן, מרפסת או גג

פרגולות אלומיניום או עץ - הרבה מעבר להצללה

מעבר לתפקיד הפונקציונאלי של הגנה מפני השמש הקופחת,  עולה בשנים האחרונות תפקידן של פרגולות האלמוניום והעץ כפריטים בעלי אמירה עיצובית לכל דבר ועניין.

בין אם מדובר בחצר דירת הגן או במרפסת דירת הגג, הניסיון רב השנים שלנו יאפשר לך להקים את הפרגולה עם חומרי הגלם המובחרים ביותר עבור הצרכים שלך ובהתאמה מושלמת לסביבת המגורים והגינה.

פרגולות אלומיניום

פרגולות מרחפות ללא עמודים המצריכות קירות גבוהים ומאפשרות לכם להשאיר את המרחב מתחת לפרגולה חופשי פתוח  .

פרגולה חזקה ויציבה מעוגנת היטב לקירות בצורה מקצועית והנדסית
אנחנו בקו הירוק – כבר המומחים באיזור המרכז להקמה של פרגולות אלומיניום.

צרו קשר איתנו עוד היום ונשמח להציג לכם את האפשרויות להקמת פרגולה בגינה שלכם

פרגולות אלומיניום

הקש בעץ או באלומיניום?

יש דרכים יותר יעילות ליצור איתנו קשר...

מוזמנים למלא פרטים או להתקשר כבר עכשיו בלחיצה על הכפתור

מעוניינים במידע נוסף על הפרגולות שלנו? או בפגישת ייעוץ? מלאו פרטים ואנחנו נחזור אליכם בהקדם  אנחנו עובדים עם החברות הקבלניות המובילות במשק וביניהן:
  חברת א.דורי, י.בהרי ואפ"י בסביון. מבצעים פרוייקטים עם מיטב האדריכלים בינהם: פיבקו, עודד חלף, אורלי שרם, עודד לביא, סרג' בן דוד, עדי זכאי, נסטור. זלמן פרי, פרי דוידוביץ כשאחוז הלקוחות המגיעים אלינו "מפה לאוזן", ריבוי הלקוחות החוזרים, הוותק של לקוחות התחזוקה (מספר שנים!) והתחלופה המעטה מדברים בעד עצמם. אתה מוזמן להתרשם בעצמך ממה שהלקוחות מספרים עלינו, כמו גם מפרויקטים שביצענו.

  לקוחות מספרים

  הגלריה שלנו - תמונה אחת שווה אלף עצים

  לחץ על אחת התמונות לצפייה בגודל מלא

  עדיין מתלבטים?
  קבלו עוד כמה סיבות טובות לבחור בנו

  הצעת מחיר עם תוכנית רעיונית

  הצעת המחיר שלנו כוללת תוכנית רעיונית, במטרה להמחיש לך כיצד ייראה הפרויקט העתידי על כל מרכיביו, לתאם ציפיות ולבצע מראש שינויים, ככל שידרשו בתכנון, כך שהביצוע יעבור בצורה החלקה והמהירה ביותר, ללא "הפתעות" והוצאות תקציביות בלתי מתוכננות.

  ליווי מלא מהקמה ותחזוקה בהמשך

  איתנו, יש לך כתובת מקצועית אחת - אנחנו מבצעים את עבודות הבניה בעץ וגם את עבודות הגינון והתחזוקה שנלוות אליהן, בהתאם לתכנון מראש. הדבר מאפשר לך קבלת תוצר הוליסטי ומדויק, בהתאם לתכנון ולתקציב שהוגדר.

  אפשרות להדמיה ממוחשבת לפני ביצוע

  הדמיה ממוחשבת תאפשר לך לראות תמונה להמחשה של עבודות העץ לפני תחילת הביצוע, בשילוב עם מגוון האלמנטים של גינת הגן או הגג, כך שתקבל תמונה קרובה ונאמנה ככל האפשר לגינת החלומות שלך.

  חברה פעילה משנת 1993

  הניסיון רב השנים שלנו כולל מגוון רחב ואיכותי של עבודות בעץ. הגמישות המחשבתית שלנו והכרת מגוון טכניקות הביצוע וחומרי הגלם השונים, מבטיחים לך איכות ביצוע ותוצאות מרהיבות ובמקביל פונקציונאליות מירבית וחיסכון בעלויות.

  אדריכלים ממליצים!

  עשרות פרוייקטים בליווי מיטב האדריכלים בישראל בינהם: פיבקו, עודד חלף, אורלי שרם, עודד לביא, סרג' בן דוד, עדי זכאי, נסטור. זלמן פרי, פרי דוידוביץ ועוד!

  מי אנחנו?

  נעים מאוד, אני ניסן נכון – המייסד והבעלים של "הקו הירוק".
  את "הקו הירוק" הקמתי בשנת 1994 במטרה לספק פתרון הוליסטי בכל הקשור לפיתוח והקמת גינות, אומנות בעץ ואלמנטים ייחודיים בגן, הכולל בנוסף תחזוקה שוטפת של כל הנ"ל, כדי שלך יהיה ראש שקט לשבת בגינה וליהנות עם המשפחה מכל הטוב הזה.
  עם השנים צמחנו, וכיום "הקו הירוק" מורכב ממספר צוותים מקצועיים בעלי התמחויות שונות (עבודות עץ/אחזקה /עבודות גינון) ואני, כבעל העסק, מלווה באופן אישי בשטח את כל העבודות ומתאם מראש את הציפיות מול כל לקוח ולקוח. בצורה זו אני מוציא מהכוח אל הפועל ניסיון של למעלה מ-25 שנים. אשמח לעשות זאת גם עבורך.

  אני רוצה פרטים נוספים, חזרו אליי

  לא רוצים לחכות?
  מוזמנים להתקשר אלינו כבר עכשיו!